Bardiensten t/m 30 december 2019

 

zaterdag 31-8-2019 07.30 – 11.00 Koos en Carla
11.00 – 15.00 Marleen, Marleen, Anita en Annet
15.00 – 19.00 Sjaak, Marcel, Patrick en Luuk
zondag 1-9-2019 08.00 – 11.00 Ruud en Carla
11.00 – 15.00 Wendy, Astrid
14.45 – 18.00 Marijke en Nathalie
maandag 2-9-2019 gesloten
dinsdag 3-9-2019 19.00 – 21.00 Rick
woensdag 4-9-2019 20.00 – 23.00 biljart
donderdag 5-9-2019 19.00 – 24.00 Hannie vd Geest
vrijdag 6-9-2019 gesloten
zaterdag 7-9-2019 07.30 – 11.00 ??
11.00 – 15.00 Theo Homan, Petra en Ingrid
15.00 – 18.00 Theo vd Zwet, Rene, Cees
zondag 8-9-2019 07.30 – 11.00 Ruud en
11.00 – 15.00 ??
14.45 – 18.00 Willem Leenen en ??
maandag 9-9-2019 gesloten
dinsdag 10-9-2019 19.00 – sluit Joke
woensdag 11-9-2019 20.00 – 23.00 biljart
donderdag 12-9-2019 19.00 – sluit Jaap
vrijdag 13-9-2019 12.30 – 17.30 Andre en Gerard
19.30 – sluit Ingris
zaterdag 14-9-2019 07.30 – 11.00 Willy en Theo
11.00 – 15.00 Team Veteranen
15.00 – 19.00 Ron, Koen en Marjolein
zondag 15-9-2019 08.00 – 11.00 Ruud en
11.00 – 15.00 Marjorie, Desiree, Jenny en Sandra
14.45 – 18.00 Edward, Eric en Ronald
maandag 16-9-2019 19.00 – 24.00 Irene en Ger
dinsdag 17-9-2019 19.00 – 21.00 Rick
woensdag 18-9-2019 20.00 – 23.00 biljart
donderdag 19-9-2019 19.00 – sluit Gerrit
vrijdag 20-9-2019 12.30 – 17.30 Dick en Jaap
19.00 – 24.00 Anneke en Ellen
zaterdag 21-9-2019 08.00 – 11.00 Monique en Debby
11.00 – 15.00 Lita, Elise, Inge, Judith en Marije
15.00 – 19.00 Marcel W. Wilfred, Ronald W. Dennis M. Maarten G.
zondag 22-9-2019 08.00 – 11.00 Ruud en
11.00 – 15.00 Team zaterdag 1 en 2
14.45 – 18.00 Cindy en ??
maandag 23-9-2019 gesloten
dinsdag 24-9-2019 19.00 – sluit Joke
woensdag 25-9-2019 20.00 – 23.00 biljart
donderdag 26-9-2019 19.00 – 21,30 Rene
21.30 -sluit Sjaak en ??
vrijdag 27-9-2019 12.30- 17.30 Koos en Theo
zaterdag 28-9-2019 08.00 – 11.00 Cees en Lia
11.00 – 15.00 Theo Homan, ???
15.00 – 19.00 Suzanne, Marieke en Alice
zondag 29-9-2019 08.00 – 11.00 Ruud en
11.00 – 15.00 Team zaterdag 3 en 4
15.00 – 18.30 Rob en Micheal en ??
maandag 30-9-2019 gesloten
dinsdag 1-10-2019 19.00 – 21.00 Rick
woensdag 2-10-2019 19.30 – 23.30 biljart
donderdag 3-10-2019 19.00 – 24.00 ??
vrijdag 4-10-2019 12.30 – 17.30 Bep en Gerard
19.00 – sluit Anneke en Ellen
zaterdag 5-10-2019 07.30 – 11.00 ??
11.00 – 15.00 Team Selectie
15.00 – 19.00 Team Dames
zondag 6-10-2019 08.00 – 11.00 Ruud en
11.00 – 15.00 Annemiek en ???
15.00 – 18.00 Marijke
maandag 7-10-2019 gesloten
dinsdag 8-10-2019 19.00 – sluit Joke
woensdag 9-10-2019 20.00 – 23.00 biljart
donderdag 10-10-2019 19.00 – sluit Jaap
vrijdag 11-10-2019 12.30 – 17.30 Aagt en Tilly
zaterdag 12-10-2019 07.30 – 11.00 Koos en Carla
11.00 – 15.00 Marleen, Marleen, Anita en Annet
15.00 – 19.00 Sjaak, Marcel, Patrick en Luuk
zondag 13-10-2019 08.00 – 11.00 Ruud en
11.00 – 15.00 Marieke en Carla en ??
14.45 – 18.00 Marijke, Wendie, Astrid en Nathalie
maandag 14-10-2019 gesloten
dinsdag 15-10-2019 19.00 – 21.00 Rick
woensdag 16-10-2019 19.30 – 23.00 biljart
donderdag 17-10-2019 19.00 – sluit ??
vrijdag 18-10-2019 12.30 – 17.30
19.30 – 24.00 Anneke en Ellen
zaterdag 19-10-2019 08.00 – 11.00 Cees en Lia
11.00 – 15.00 Theo, Petra en Ingrid
15.00 – 19,00 Theo, Rene en Kees
zondag 20-10-2019 08.00 – 11.00 Ruud en
11.00 – 15.00 Henry, Nicole
14.45 – 18.00 Willem en ???
maandag 21-10-2019 gesloten
dinsdag 22-10-2019 19.00 – sluit  Joke
woensdag 23-10-2019 19.00 – 23.00 biljart
donderdag 24-10-2019 19.00 – sluit Gerrit
vrijdag 25-10-2019 12.30 – 17.30 Andre en Gerard
zaterdag 26-10-2019 07.30 – 11.00 Willy en Theo
11.00 – 15.00 Team Veteranen
15.00 – 19.00 Ron, Koen en Marjolein
zondag 27-10-2019 08.00 – 11.00 Ruud en
11.00 – 15.00 Edward, Eric, en Ronald
14.45 – 18.00 Marjorie, Desiree, Jenny en Sandra
maandag 28-10-2019 gesloten
dinsdag 29-10-2019 19.00 – 21.00 Rick
woensdag 30-10-2019 20.00 – 23.00 biljart
donderdag 31-10-2019 19.00 – 20.30 Rene
20.30 – sluit Sjaak en ??
vrijdag 1-11-2019 12.30 – 17.30 Dick en Jaap
19.00 – 24.00 ??
zaterdag 2-11-2019 07.30 – 11.00 Monique en Debby
11.00 – 15.00 Lita, Elise, Inge, Judith en Marije
15.00 – 19.00 Marcel W. Wilfred, Ronald W. Dennis M. Maarten G.
zondag 3-11-2019 08.00 – 11.00 Ruud en
11.00 – 15.00 Team Zaterdag 1 en 2
14.45 – 18.00 Marijke en ??
maandag 4-11-2019 gesloten
dinsdag 5-11-2019 19.00 – sluit Joke
woensdag 6-11-2019 20.00 – 23.00 biljart
donderdag 7-11-2019 19.00 – sluit ??
vrijdag 8-11-2019 12.30 – 17.30 Koos en Theo
19.00 – 24.00 Ingrid en Jolanda
zaterdag 9-11-2019 07.30 – 11.00 ??
11.00 – 15.00 Theo Homan ??
15.00 – 19.00 Suzanne, Marieke en Alice
zondag 10-11-2019 08.00 – 11.00 Ruud en
11.00 – 15.00 Team Zaterdag 3 en 4
14.45 – 18.00 Rob en Michael en ??
maandag 11-11-2019 gesloten
dinsdag 12-11-2019 19.00 – 21.00 Rick
woensdag 13-11-2019 20.00 – 23.00 biljart
donderdag 14-11-2019 19.00 – sluit Jaap
vrijdag 15-11-2019 12.30 – 17.30 Bep en Gerard
19.00 – sluit Anneke en Ellen
zaterdag 16-11-2019 07.30 – 11.00 ??
11.00 – 15.00 Team Selectie
15.00 – 19.00 Team Dames
zondag 17-11-2019 08.00 – 11.00 Ruud en
11.00 – 15.00 Henry, Nicole en Annemiek
14.45 – 18.00 ??
maandag 18-11-2019 gesloten
dinsdag 19-11-2019 19.00 – sluit  Joke
woensdag 20-11-2019 20.00 – 23.00 biljart
donderdag 21-11-2019 19.00 – 24.00 Gerrit
.
vrijdag 22-11-2019 12.30 – 17.30 Aagt en Tilly
zaterdag 23-11-2019 07.30 – 11.00 Koos en Carla
11.00 – 15.00 Marleen, Marleen, Annet en Anita
15.00 – 19.00
zondag 24-11-2019 08.00 – 11.00 Ruud en
11.00 – 15.00 Marieke en Carla en ??
14.45 – 18.00 Marijke, Wendie, Astrid en Nathalie
maandag 25-11-2019 gesloten
dinsdag 26-11-2019 19.00 – 21.00 Rick
woensdag 27-11-2019 20.00 – 23.00 biljart
donderdag 28-11-2019 19.00 – 21.30 Rene
21.30 – sluit Sjaak en ??
vrijdag 29-11-2019 12.30 – 17.30 Andre en Gerard
19.30 – 24.00 Anneke en Ellen
zaterdag 30-11-2019 07.30 – 11.00 Cees en Lia
11.00 – 15.00 Theo, Petra en Ingrid
15.00 – 19.00 Theo, Rene en Kees
zondag 1-12-2019 08.00 – 11.00 Ruud en
11.00 – 15.00 ??
14.45 – 18.00 Willem en ??
maandag 2-12-2019 gesloten
dinsdag 3-12-2019 19.00 – sluit Joke
woensdag 4-12-2019 20.00 – 23.00 biljart
donderdag 5-12-2019 19.00 – 24.00 ??
vrijdag 6-12-2019 12.30 – 17.30 Dick en Jaap
zaterdag 7-12-2019 07.30 – 11.00 Willy en Theo
11.00 – 15.00 Team Veteranen
15.00 – 19.00 Ron, Koen en Marjolein
zondag 8-12-2019 08.00 – 11.00 Ruud en
11.00 – 15.00 Marjorie, Desiree, Jenny en Sandra
14.45 – 18.00 Edward, Eric en Ronald
maandag 9-12-2019 gesloten
dinsdag 10-12-2019 19.00 – 21.00 Rick
woensdag 11-12-2019 gesloten biljart
donderdag 12-12-2019 19.00 – sluit Jaap
vrijdag 13-12-2019 12.30 – 17.30 Koos en Theo
19.00 – 24.00 Anneke en Ellen
zaterdag 14-12-2019 07.30 – 11.00 Monique en Debby
11.00 – 15.00 Lita, Elise, Inge, Judith en Marije
15.00 – 19.00 Marcel W. Wilfred, Ronald W. Dennis M. Maarten G.
zondag 15-12-2019 08.00 – 11.00 Ruud en
11.00 – 15.00 Team Zaterdag 1 en 2
14.45 – 20.00 Marijke, Cindy en ??
maandag 16-12-2019 gesloten
dinsdag 17-12-2019 19.00 – sluit Joke
woensdag 19-12-2018 19.30 – sluit biljart
donderdag 19-12-2019 19.00 – 24.00 Gerrit
vrijdag 20-12-2019 12.30 – 17.30 Bep en Gerard
zaterdag 21-12-2019 gesloten
zondag 22-12-2019 gesloten
maandag 23-12-2019 gesloten
dinsdag 24-12-2019 gesloten
woensdag 25-12-2019 gesloten
donderdag 26-12-2019 19.00 -24.00
vrijdag 27-12-2019 19.00 – 24.00
zaterdag 28-12-2019 14.00 – 19.00
19.00 – 24.00
zondag 29-12-2019 gesloten
maandag 30-12-2019 gesloten