Competitie indeling Jeugd update

De competitie indeling 2017- 2018 voor de Jeugd is bekend
COMPETITIE SEIZOEN 2017 / 2018

2e klasse 1 4e klasse 4
Alphense Boys JO19-3 Foreholte JO19-4
Foreholte JO19-2 ROAC JO19-2
ROAC JO19-1 VVSB JO19-3
ARC JO19-3 RCL JO19-4
FC Lisse JO19-2 DOSR JO19-2
Altior JO19-1 Warmunda, SV JO19-1
Ter Leede JO19-2 Noordwijk JO19-3
Kickers’69 JO19-1 WVC JO19-1
Zevenhoven JO19-1 Teylingen JO19-2
TAVV JO19-1 Kagia JO19-2
Roodenburg JO19-1 Kickers’69 JO19-2
Teylingen JO19-1 FC Lisse JO19-6

 

2e klasse 3 5e klasse 18
Quick Boys JO17-3 Foreholte JO17-8
Foreholte JO17-2 Katwijk JO17-4
Katwijk JO17-2 SJC JO17-4
Kagia JO17-1 Kagia JO17-3
VVSB JO17-2 Voorschoten’97 JO17-8
Oegstgeest JO17-1 FC Lisse JO17-5
Rijnsb.Boys JO17-2 Rijnsb.Boys JO17-5
Warmunda, SV JO17-1 VVSB JO17-5
Rijnvogels JO17-2 Ter Leede JO17-3
Valken’68 JO17-1 Teylingen JO17-2
Roodenburg JO17-1 Quick Boys JO17-8
Teylingen JO17-1 Warmunda, SV JO17-2

 

 

2e klasse 12 5e klasse 29
Quick Boys JO15-2 Foreholte JO15-8
Foreholte JO15-2 Kagia JO15-3
Katwijk JO15-2 VVSB JO15-6
SJC JO15-1 SJC JO15-4
RCL JO15-2 FC Lisse JO15-8
Voorschoten’97 JO15-2 DOSR JO15-3
FC Lisse JO15-3 Rijnsb.Boys JO15-7
Rijnsb.Boys JO15-2 Ter Leede JO15-4
Ter Leede JO15-2 Noordwijk JO15-4
Rijnvogels JO15-1 Teylingen JO15-2G
Valken’68 JO15-1 UNO vv JO15-5
Teylingen JO15-1 Abbenes JO15-1G

 

 

2e klasse 2 5e klasse 10
Quick Boys JO13-3 Nispen van JO13-1
ROAC JO13-1 Quick Boys JO13-6
VVSB JO13-2 UVS JO13-4
RCL JO13-2 ASC JO13-5
Voorschoten’97 JO13-3 Oegstgeest JO13-2
Blauw-Zwart JO13-2 FC Lisse JO13-5
Meerburg JO13-2 Woubrugge JO13-2
SJZ JO13-1 DOSR JO13-2
Rijnvogels JO13-1 Rijnsb.Boys JO13-4
Teylingen JO13-1 Kickers’69 JO13-1
WVC JO13-1 Lugdunum JO13-1
  Teylingen JO13-2

 

 

6e klasse 9 8e klasse 4
Quick Boys JO13-7 UVS JO13-7
Noordwijk JO13-3 Foreholte JO13-8
Foreholte JO13-6 VVSB JO13-6
ROAC JO13-2 SJC JO13-4
Katwijk JO13-4 Oegstgeest JO13-3
Kagia JO13-2 RCL JO13-6
RCL JO13-5 FC Lisse JO13-8
Voorschoten’97 JO13-7 DOSR JO13-3
Meerburg JO13-5 UDO JO13-4
DoCoS JO13-4G Teylingen JO13-4
Teylingen JO13-3G Lugdunum JO13-2
WVC JO13-2 Kagia JO13-4

 

3e klasse 1 7e klasse 3
Quick Boys JO11-4 Quick Boys JO11-9
Noordwijk JO11-4 UVS JO11-6
Kagia JO11-1 VVSB JO11-6
VVSB JO11-2 SJC JO11-4
FC Lisse JO11-2 RCL JO11-8
DOSR JO11-2 Voorschoten’97 JO11-6
Altior JO11-1 FC Lisse JO11-7
Rijnsb.Boys JO11-3 DOSR JO11-3
Ter Leede JO11-2 Altior JO11-2
DoCoS JO11-3 SJZ JO11-3
Rijnvogels JO11-3 Teylingen JO11-2
Teylingen JO11-1 WVC JO11-2

 

 

8e klasse 27 4e klasse 3
Nispen van JO11-2 Quick Boys JO9-4
Katwijk JO11-6 UVS JO9-3
Kagia JO11-4 Katwijk JO9-4
VVSB JO11-9 Voorschoten’97 JO9-4
SJC JO11-7 Meerburg JO9-4
FC Lisse JO11-8 UDO JO9-2
FC Lisse JO11-10 Warmunda, SV JO9-1
Ter Leede JO11-5 DoCoS JO9-2
Abbenes JO11-1 Rijnvogels JO9-2
Teylingen JO11-3 Valken’68 JO9-2
Warmunda, SV JO11-4 Teylingen JO9-1
   

 

7e klasse 8 8e klasse 4
UVS JO9-4 Nispen van JO9-1
ASC JO9-4 Foreholte JO9-5
Foreholte JO9-4 VVSB JO9-4
SJC JO9-4 SJC JO9-5
Voorschoten’97 JO9-8 FC Lisse JO9-7
FC Lisse JO9-6 DOSR JO9-3
Rijnsb.Boys JO9-5 UDO JO9-5
UDO JO9-4 Ter Leede JO9-4
Warmunda, SV JO9-2 Kickers’69 JO9-2
Ter Leede JO9-3 Rijnvogels JO9-4
Lugdunum JO9-1 Teylingen JO9-3
Teylingen JO9-2 MMO JO8-1

 

 

8e klasse 22
Foreholte JO9-6
VVSB JO9-5
RCL JO9-5G
FC Lisse JO9-9
MMO JO9-2G
UDO JO9-8
Ter Leede JO9-6
??  JO9-4G
Teylingen JO9-4

 

Gecombineerd Teylingen/Ter Leede meisjes:

2e klasse 5
FC Lisse MO15-2
Foreholte MO15-2
Kagia MO15-1
Katwijk MO15-1
Oegstgeest MO15-3
Quick Boys MO15-2
Rijnvogels MO15-2
SJC MO15-1
Teylingen/Ter Leede MO15-1
Valken ’68 MO15-1
Voorschoten MO15-2
Warmunda MO15-1

 


Reacties

Competitie indeling Jeugd update — 1 reactie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *