• Teylingen 2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 14:15Teylingen 2 - VVSB 3Sportpark Roodemolen
    16 okt. 14:30Teylingen 2 - Noordwijk 5Sportpark Roodemolen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.Rijnvogels, fc 4 - Teylingen 23 - 4
  • Poulestanden Teylingen 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick Boys 611004133
    2Hillegom sv 211005323
    3Rijnsburgse Boys 411004223
    4Teylingen 211004313
    5FC Lisse 300000000
    6FC Oegstgeest 400000000
    7VVSB 300000000
    8Rijnvogels, fc 4100134-10
    9Ter Leede 4100135-20
    10RCL 3100124-20
    11Noordwijk 5100114-30

    Poulestanden Teylingen 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Teylingen 22200140146
    2BSC '68 4210168-23
    3DWO 62002113-120