• Teylingen Zaterdag 5

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 sep. 14:30Teylingen 5 - Voorschoten`97 10Sportpark Roodemolen
    3 okt. 12:30Teylingen 5 - FC Lisse 12Sportpark Roodemolen
    10 okt. 13:00ASC 4 - Teylingen 5Sportpark Overveer
    17 okt. 14:00SJC 3 - Teylingen 5Sportpark SJC
    24 okt. 14:30Teylingen 5 - FC Oegstgeest 8Sportpark Roodemolen
    31 okt. 14:30Teylingen 5 - FC Lisse 10Sportpark Roodemolen
    7 nov. 13:20VVSB 6 - Teylingen 5Sportpark De Boekhorst
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.Teylingen 5 - ASC 53 - 0
    5 sep.FC Lisse 11 - Teylingen 56 - 1
  • Poulestanden Teylingen 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Lisse 113300205159
    2Teylingen 5320167-16
    3Zevenhoven 331028713
    4ASC 53003217-150

    Poulestanden Teylingen 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASC 400000000
    2DoCoS 400000000
    3FC Lisse 1200000000
    4FC Lisse 1000000000
    5FC Oegstgeest 800000000
    6Quick Boys 1400000000
    7Rijnsburgse Boys 800000000
    8SJC 300000000
    9Sporting Leiden 700000000
    10Teylingen 500000000
    11Voorschoten`97 1000000000
    12VVSB 600000000