• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.Teylingen 35+2 - Stompwijk'92 35+12 - 5
    15 mei.Teylingen 35+1 - TAC'90 35+10 - 3
    15 mei.Hummels - Ukken0 - 0
    14 mei.Warmunda, sv 1 - Teylingen 11 - 1
    14 mei.EMM'21 JO19-3 - Teylingen JO19-33 - 10
    14 mei.Abbenes 3 - Teylingen 50 - 3
    14 mei.Blauw-Zwart JO17-2 - Teylingen JO17-12 - 1
    14 mei.Teylingen 2 - Quick Boys 64 - 1
    14 mei.Hillegom sv JO19-5 - Teylingen JO19-22 - 1
    14 mei.Teylingen O23 - ARC O23-10 - 4
    14 mei.Rijnvogels, fc 5 - Teylingen 3 1 - 0
    14 mei.ST Van Nispen/Vogelenzang JO14-1 - Teylingen JO14-17 - 4
    14 mei.Nicolaas Boys JO12-2 - Teylingen JO12-11 - 8
    14 mei.Teylingen JO17-2 - VVSB JO17-25 - 0
    14 mei.FC Lisse JO11-3 - Teylingen JO11-14 - 4
    14 mei.Teylingen JO12-2 - Noordwijk JO12-27 - 5
    14 mei.Ter Leede JO13-2 - Teylingen JO13-11 - 0
    13 mei.Teylingen 1 Vrouwen 30+ - Lugdunum VR30+23 - 2
    13 mei.ASC VR30+1 - Teylingen 1 Vrouwen 30+0 - 4
    13 mei.Teylingen 1 Vrouwen 30+ - RCL VR30+22 - 6
    13 mei.Voorschoten`97 VR30+1 - Teylingen 1 Vrouwen 30+0 - 5
    11 mei.Rijnvogels, fc JO17-1 - Teylingen JO17-12 - 0
    10 mei.Teylingen 1 - SJC 15 - 0
    9 mei.SJZ JO19-1 - Teylingen JO19-18 - 0
  • Programma deze week

    DatumWedstrijdScheidsrechterDetails
    18 mei. 19:30Rijnsburgse Boys JO17-1 - Teylingen JO17-1R.C.P. (Robin) de Koning
    18 mei. 20:00Katwijk JO19-2 - Teylingen JO19-3J.A.C.O. (Jörn) Verheijen
    21 mei. 08:30Teylingen JO14-1 - Ter Leede JO14-2L.G. (Luuk) Janssen
    21 mei. 08:30Teylingen JO11-1 - Katwijk JO11-3H.N. (Rick) Rutten
    21 mei. 08:30Teylingen JO12-1 - FC Oegstgeest JO12-1N. (Nick) de Mooy
    21 mei. 08:30Teylingen JO8-2 - ASC JO8-6
    21 mei. 08:30Katwijk JO11-8 - Teylingen JO11-2
    21 mei. 08:30Rijnsburgse Boys JO12-3 - Teylingen JO12-2
    21 mei. 08:30Alphia JO8-3 - Teylingen JO8-1
    21 mei. 08:30Veld voor 6x6 - Veld voor 6x6
    21 mei. 09:00Teylingen JO17-1 - FC Oegstgeest JO17-2A.P. (Alfons) van Rijn
    21 mei. 09:00Sporting Leiden JO9-3 - Teylingen JO9-2
    21 mei. 09:30Teylingen JO9-1 - RCL JO9-3
    21 mei. 10:15Teylingen JO15-1 - Quick Boys JO15-3P. (Pieter) Kniest
    21 mei. 10:30Teylingen JO10-1 - Noordwijk JO10-3
    21 mei. 12:15Teylingen 3 - FC Oegstgeest 5M.J. (Martijn) Turenhout
    21 mei. 12:15Teylingen JO19-3 - Rijnsburgse Boys JO19-4C.H. (Krzysztof) Sokolan
    21 mei. 14:00EMM'21 O23-1 - Teylingen O23-1T. (Timothy) Wesselius
    21 mei. 14:30Teylingen 5 - Warmunda, sv 4T.M.J. (Dirk) v.d. Nouland
    21 mei. 14:30Kagia 4 - Teylingen 4
    21 mei. 14:30TOGB JO19-2 - Teylingen JO19-1
    21 mei. 14:45Rijnsburgse Boys 4 - Teylingen 2
    21 mei. 16:00Rijnsburgse Boys O23-2 - Teylingen O23-2
    21 mei. 17:15Teylingen 1 - Woubrugge 1R.C.R. (Ruben) Pollé
    22 mei. 10:00SJC 35+1 - Teylingen 35+2W. (Willem) Braun
    22 mei. 10:30DHL 35+1 - Teylingen 35+1